Visada ieškome
Optimaliausių sprendimų
Susisiekite su mumis.
tel. (8~5)~213 38 17

Inžinerinių sprendimų gausa kaip vandenynas.

Gali įvertinti ir matyti, kur jis prasideda, bet nežinai, kur jis baigiasi...

pastato projektavimas

Įgyvendinti projektai

Projekto užduotis:

Tegra_VAS_FINAL

Išskirtinio tipo sodybų komplekse, suprojektuoti inžinerines sistemas.

 

Pasiektas rezultatas:

Projektas atliktas 2013 m. Suprojektuota novatoriška orinio šildymo ir vėsinimo sistema, leidžianti palaikyti optimalų mikroklimatą pastatuose.

 

 

Atlikti darbai:

Rengiant pastato projektą ypatingas dėmesys skirtas energijos sąnaudų efektyvumui didinti.

Tegra_VAS_FINALPasiekti užsibrėžtus tikslus leido pasirinktos pažangios, tvirtos, lanksčiai pritaikomos medžiagos bei inovatyvus pastato inžinerinių sistemų projektas. Tai užtikrina ne tik mažas energijos sąnaudas, bet ir sukuria malonų pastato vi

daus mikroklimatą bei patogią aplinką.

Pastatų kompleksą sudaro 4 namai. Kiekviename suprojektuota mechaninė oro tiekimo ir šalinimo sistema su šilumos
atgavimu, gruntinis oro mainininkas bei šilumos siurblys “oras-oras”.Bediafragmis plokštinis gruntinis maininkas – tai unikalus ir originalus sprendimas, kuris leidžia maksimaliai efektyviai išgauti iš grunto šilumą žiemą ir vėsumą vasarą.

Tegra_VAS_FINAL_06Gruntinis mainininkas – tai sistema iš daugelio plokščių, kuri leidžia tekėti orui kontaktuojant su gruntu. Oras įeina per oro paėmimo angą, juda link kolektorių, kur patenka į mainininką, po to oras surenkamas kolektoriuose ir juda į ventiliacijos centralę, po to ventiliacijos kanalais patenka į patalpas.

Kompanijos „Balterma ir ko“ inžinieriai projekte taip pat didelį dėmesį teikia kitiems tvarumo aspektams, tokiems kaip lietaus vandens, buitinio vandens ir atliekų tvarkymas.

Susisiekite: (8 5) 213 38 17
info@balterma.lt